Pensjonat Rycerz w Olsztynie - co nas wyróżnia?

Dworek Rycerz w Olsztynie to ekskluzywna willa, idealne miejsce na spędzenie wakacji w gronie przyjaciół i rodziny. Willa została wybudowana na obrzeżach Olsztyna. Dom otoczony jest zielonymi polami, łagodnymi wzgórzami i mnóstwem lasów do zwiedzania. Możesz także jeździć konno, jeździć na rowerze lub spacerować po naturalnym pięknie okolicy.

Hotel oferuje najwyższej jakości usługi, które sprawią, że poczujesz się mile widziany od początku do końca. Będziesz rozpieszczany wyborem luksusowych pokoi gościnnych - każdy z indywidualną atmosferą i wystrojem.

Wygodny i przestronny pensjonat

Wybierz idealne zakwaterowanie dla siebie i oddychaj spokojem tej wyjątkowej lokalizacji. Ze wszystkim, od sali balowej po stół bilardowy, altanę biesiadną, winiarnię i grilla, mamy miejsce na każdą okazję. Hotel to ekskluzywna kwatera. Butikowy pensjonat dla tych, którzy lubią być rozpieszczani, oferuje ciszę, spokój i luksus niespotykany w tej okolicy.

W Dworku Rycerz w Olsztynie będziesz żył i oddychał luksusem. Ekskluzywne apartamenty to najlepsze miejsce na pobyt, w których będziesz otoczony najlepszą obsługą, udogodnieniami i elegancją. Przestronne salony z dużymi oknami zapewniają miejsce na relaks bez utraty światła. Dworek Rycerz oferuje kompletną ofertę apartamentów dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Wybierz z oferty stylowych, nowoczesnych i luksusowych kwater.

Pensjonat Rycerz w Olsztynie - Zalety pensjonatu w Kraplewie

Doskonała kuchnia

Hotel serwuje tradycyjną polską kuchnię wyłącznie przygotowaną przez naszych własnych kucharzy według autorskich przepisów. A jeśli masz ochotę na coś bardziej wyrafinowanego, skorzystaj ze wspaniałej winiarni z doskonałym wyborem napojów.

Dworek Rycerz oferuje ekskluzywny sposób na spożywanie tradycyjnych polskich potraw. Hotel oferuje posiłki w swoich jadalniach lub w specjalnej altance biesiadnej - pozwalającej na uczestniczenie w autentycznej polskiej tradycji!

Piękne widoki

Ciesz się niesamowitymi widokami. Apartamenty wychodzą na park i altanę biesiadną lub na góry z tarasu winiarni hotelu .Apartamenty oferują łatwy dostęp do udogodnień i usług - w tym aneksu kuchennego, łazienki i toalety, posiadają balkony, z których roztacza się piękny widok na park i pobliskie góry.

Dworek Rycerz to miejsce, w którym nie tylko poczujesz komfort przytulnych pokoi, ale także zasmakujesz doskonałej kuchni, niesamowitych widoków i profesjonalnej obsługi.